На порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс. ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготовлених у 2010—2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання.
Метою ресурсу «Яндекс. ЗНО» (http://zno.yandex.ua) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.
Для контролю успішності на ресурсі передбачено розділ «Статистика», де вчитель зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено учнем, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання було допущено помилки, скільки балів набрав би учень на реальному тестуванні. Учитель також має можливість використовувати тести у друкованому вигляді. За цими результатами педагог може скорегувати процес підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, приділяючи увагу проблемним питанням.
З огляду на суспільну значущість теми та з метою сприяння розповсюдженню знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед педагогічної громадськості та учнівського загалу, просимо довести інформацію про ресурс «Яндекс. ЗНО» до відома учителів і випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.

Перейти на «Яндекс. ЗНО»

Кiлькiсть переглядiв: 167